28 липня – розіграш кубка з міні-футболу пам’яті Володимира Перегінчука

За організації районної федерації міні-футболу (голова Віктор Татаренко), ФК «Ліверпуль»,  за сприяння Надвірнянської міської ради та особистої підтримки міського голови Зіновія Андрійовича, в п’ятницю, 28 липня, на стадіоні «Нафтовик» відбудеться фінальна частина розіграшу кубка з міні-футболу “Карпатські зорі” пам’яті футболіста та дитячого тренера Володимира Перегінчука.

Повідомляє сайт НАДВІРНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Надвірнянської міської ради.

Початок змагань о 10:00.

Запрошуємо всіх вболівальників та шанувальників міні-футболу відвідати розіграш кубка та віддати шану футболісту та дитячому тренеру Володимиру Перегінчуку. 

Турнір з міні-футболу пам’яті Володимира Перегінчука вже став традиційним і проходить на теренах нашого міста 7 рік поспіль. Футболіст та дитячий тренер Володимир Перегінчук зробив вагомий внесок у розвиток надвірнянського футболу, особливо міні-футболу. Слугував прикладом для дітей, які просто обожнювали свого тренера. Своїм вихованцям у ДЮСШ він прищеплював любов до гри і завдяки йому вони здобували чимало перемог.

Перегінчук Володимир Васильович виступав за футбольні команди – «Бескид» Надвірна 1991-1993 рр. (юнацький склад), 1994-1997 рр. (дорослий склад), «Олімпія» Камінне  1998-2000, «Смерічка» Лоєва 2001-2005. В складі команди «Олімпія» двічі був фіналістом розіграшу кубка району та двічі призером чемпіонату району з футболу. В складі команди «Смерічка» виграв чемпіонат, кубок та суперкубок Надвірнянського району.

З 1994 по 2008 рік грав за міні-футбольний клуб «Ліверпуль» м.Надвірна, у складі якого неодноразово вигравав кубок та чемпіонат Надвірнянського району, кубок та чемпіонат м.Надвірна та численні комерційні турніри, які проводились у Івано-Франківській області.

Працював тренером-викладачем з футболу у Надвірнянській ДЮСШ відділу освіти РДА з 1996 по 2000 рік. Очолювана ним команда ДЮСШ у 2009 році виграла чемпіонат Івано-Франківської області з футболу. Під його керівництвом футболісти ДЮСШ виграли більше 30 турнірів з міні-футболу, які проводились у Надвірнянському районі.

Серед його вихованців знані у районі футболісти – Сергій Вишпольський, Дмитро Гриців, Антон Рудак, Андрій Десятов, Олег Шуфлін, Микола Сахарчук, Андрій Клюба, Іван Шибістий та багато інших спортсменів.

13 вересня 2010 року серце футболіста перестало битись. Для всіх шанувальників футболу та тих, хто знав особисто Володимира Перегінчука, його смерть стала просто трагедією, але пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях всіх його вихованців, друзів та знайомих.

Ідея про увіковічнення пам’яті Володимира Перегінчука з’явилась одразу після його смерті у вересні 2010 року. Саме тоді президент МФК «Ліверпуль» Віктор Татаренко запропонував проводити розіграш кубка «Карпатські зорі» в пам’ять про Володимира кожен рік восени серед дитячих команд Надвірнянського району. Цю ідею підтримали практично всі футболісти «Ліверпуля», які грали з Володимиром в одній команді протягом майже 15 років. У 2012 році фінальна частина кубка «Карпатські зорі» пам’яті Володимира Перегінчука була проведена 28 липня в День Святого Рівноапостольного князя Володимира, і було вирішено фінальну частину всіх наступних турнірів проводити саме в цей день.

 Джерело: НАДВІРНА СЬОГОДНІ 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)