Аматорські колективи Галицького району завітали до Рогатина з обласною творчою естафетою

17 вересня 2017 року кращі аматорські колективи Галицького району завітали до м.Рогатина з обласною творчою естафетою «Воскресне волі дух і наша слава», присвяченою 75-ій річниці створення Української Повстанської Армії, щоб розповісти правдиву історію боротьби УПА на теренах нашого району і вшанувати пам’ять про героїв-повстанців.

Повідомляє сайт ГАЛИЧ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Галицької РДА.

Від галицької влади естафету рогатинцям передав заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак. Він, зокрема, сказав:  «Я переконаний, що ми завжди будемо пам’ятати героїчний подвиг вояків УПА, героїчний подвиг нашого теперішнього покоління, яке виступило на захист європейського вибору України та боронить на Сході суверенітет нашої Держави».

Привітали учасників дійства голова Рогатинської районної ради Роман Гринишин, заступник голови Рогатинської райдержадміністрації Оксана Канюка, а благословив присутніх військовий капелан ЗСУ о.Дмитро Бігун.

Літературно-мистецький захід галичан зворушив кожного глядача, бо то була правдива оповідь про наших земляків, яку розповідали ведучі Леся Горбачевська та Олег Мацьків. Інсценізували історичні події драматичні колективи, а емоційно розповідь підсилювали вокально-хорові та танцювальні гурти.

Не забули пом’янути галичани вояків УПА, які загинули на теренах Рогатинщини, а також уродженця села Калінівки, голову районного Братства вояків УПА Миколу Яцківа, який недавно відійшов у вічність.

Цей патріотичний захід об’єднав громади двох районів і ще раз нагадав:

Україна-мати в нас одна.

Єднаймось, браття, у тяжку годину.

Достойно відзначаєм ювілей УПА.

Тож слава нації

І слава Україні!

Джерело: ГАЛИЧ СЬОГОДНІ 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец