Близько трьох тисяч українців звернулись зі скаргами на аграрних рейдерів

Близько трьох тисяч осіб прийняли новостворені антирейдерські штаби по всій Україні. Таку інформацію озвучили під час першого засідання робочої групи по роботі антирейдерських аграрних штабів, повідомляє урядовий портал.

Повідомляє сайт ФРАНИК NEWS посилаючись на сайт vlasno.

За словами міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубова, антирейдерські штаби, виключаючи мобільні групи, уже працюють в усіх областях. Саме тут фермери можуть отримати безкоштовні консультації та практичну допомогу з питань, які стосуються захисту від незаконного захоплення землі та врожаю.

– Коли аграрії потерпають від бандитів, котрі зазіхають на їхню землю та врожай, то швидкість та якість реагування – це найважливіше, – зазначив Кубів. Інформація про усі створені мобільні групи антирейдерських штабів розміщена на сайті Мін’юсту. Саме там фермери можуть знайти адреси найближчих до них пунктів допомоги з питань земельного законодавства, куди можуть звернутися щодо незаконного переоформлення паїв, нападів чи захоплення землі, крадіжку збіжжя тощо. Також Мін’юст доручив правоохоронним органам та органам державної влади посилити відповідальність за незаконні рейдерські дії щодо фермерів.

Джерело: ФРАНИК NEWS

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми