Бурштин прийняв естафету «Воскресне волі дух і наша слава»

24 вересня, у місті Бурштин відбулася церемонія передачі обласної естафети районів та міст «Воскресне волі дух і наша слава», присвячена 75-ій річниці створення УПА та Року УПА на Прикарпатті, від Рогатинського р-ну місту Бурштин.

Повідомляє сайт БУРШТИН СЬОГОДНІ з посиланням на сайт БУРШТИН.

Участь у заходах прийняли очільниця Бурштина Роксолана Джура та представники виконавчого комітету Бурштинської міськради, ветерани Братства ОУН-УПА, духовенство міста, учасники аматорського мистецтва, предстваники громадськості Рогатинщини та Бурштина.

Рогатинський район представляли заступник голови Рогатинської РДА Канюка Оксана Іванівна та заступник голови Рогатинської РДА Вовкун Олег Іванович та колективи району.

На заході також була пристуня комісія з Івано-Франківська.

Уже наступного тижня колективи Бурштина та представники влади завітають у Калуш з мистецькою програмою, аби продовжити “традицію” заповнення альбому героїчним минулим.

Естафета, що супроводжуватиметься святковими заходами, проходитиме у кожному районі та місті обласного значення й завершиться 6 грудня у с. Тишківці Городенківського району, на Батьківщині Романа Шухевича. Фотоальбом, який наповнюватимуть всі учасники естафети, буде переданий у Музей визвольних змагань Прикарпатського краю.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец