Чергова перемога долинянки

Стрічка до стрічки, шлях до шляху, нота до ноти. Крапля до краплі, колос до колосу, рука до руки. Єдність—це спільне минуле, сумісне теперішнє та щасливе майбутнє. Єдність-це щасливі посмішки на обличчях, обов’язкове доброзичливе «Доброго дня» у дворі та спокій у державі.

Таку ось благородну  мету ставили перед собою організатори щорічного Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» імені Т.Шевченка.  Конкурс має тривалу історію і користується незмінною популярністю серед юних обдарувань країни. Цього року у своїх роботах учасники продемонстрували не лише майстерність, розвинені навички та невпинний пошук натхнення, а й знання історії, засвідчили власну життєву позицію. Це конкурс дитячих сподівань, бо прагнуть вони постійного творчого зростання, їм необхідно відчуття особистого успіху. У межах конкурсу учасники, перш за все, довели, що молоде покоління усвідомлює себе українцями, єдиною нацією, відчувають гордість за своїх предків, історію, засвідчили власну життєву позицію, пошук свого місця у суспільстві.

Роботи, які взяли участь у конкурсі, пройшли багатоетапний відбір—від шкільних,  районних, обласних етапів до останнього, всеукраїнського. Яким же приємним сюрпризом  і таким очікувано-бажаним  стала перемога у ньому учениці Долинської художньої школи Вікторії Пирин з роботою «Гармонія єднання». Перемозі передувала двохмісячна наполеглива робота.

Школа давно відома завдяки її талановитим вихованцям. Адже серед них – численні переможці, призери та учасники багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, виставок і показів. Саме тут відточує майстерність і розкриває свій талант і 14-річна художниця Вікторія Пирин, неординарні роботи якої привертають увагу.

Світле кучеряве волосся, очі з вогником та приємна посмішка — саме такою запам’ятовується з першого погляду, учениця  Долинського математично-природничого ліцею. Та виявилося, що дівчина наділена не лише чарівною вродою, а й володіє творчими здібностями, які вражають. У цьому заслуга її керівника Тараса Лаврів. Вікторія вчиться  у третьому класі художньої школи. Для неї ця перемога—своєрідний стимул для подальшого розвитку. Єдине, про що вихованиця школи шкодує, так це про те, що роботи залишають у Києві, не повертають.  Однак на згадку залишились інші подарунки: ученицю та викладача нагородили дипломом Міністра культури України та цінними подарунками.

Вчиться малювати Вікторія з юних років. Із перших занять дівчина проявила неабиякий хист до творчості. Непересічний талант помітив й наставник-викладач Тарас Лаврів. Відтоді вони з Вікторією працюють у різних техніках, експериментують із формами, фарбами та ідеями.
Творчість обдарованої дитини не залишає байдужими і досвідчених митців та поціновувачів образотворчого мистецтва. Адже дівчина, незважаючи на юні роки, досягає помітних успіхів у сфері мистецтва.
Тем для творчості юній художниці не позичати. Виконує  роботи, а також залюбки малює те, що народжує серце. Зображує юнка і реальну красу, яка її оточує. У колективі їй подобається і дружня атмосфера, і рівень викладання. Відтак обожнює відвідувати заняття.

«Наша Вікторія ще й неймовірно працелюбна, – розповідає про свою вихованку Тарас Олегович. Вона наполеглива, талановита й  дисциплінована,  організована й старанна. Творча, креативна, відповідальна Добра, щедра й оптимістична—Вікторія завжди йде назустріч тому, чого боїться, і завжди долає свій страх. Її основний принцип життя – постійний і безперервний саморозвиток. Дівчина отримує радість, коли виходить на новий рівень майстерності. Завдяки цьому й завжди має багато енергії і сил для більших досягнень».

Вітаємо юну художницю та викладача з перемогою у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» та бажаємо їй  творчих успіхів та натхнення!