День Героїв вшанували у Богородчанах

Сьогодні в селищі Богородчани в районному Палаці культури відбулось урочисте відзначення Дня Героїв. На віче зібралися працівники державних установ та органів місцевого самоврядування, представники громадськості, учасники АТО, вояки ОУН-УПА, щоб спільно вшанувати учасників національно-визвольних  змагань, захисників та борців за волю України.
В знак шани і вдячності героям за їх мужність  та  громадянську позицію, високий патріотизм та з нагоди відзначення Дня Героїв України голова райдержадміністрації Франко Єжак і голова районної ради Михайло Головчук нагородили Грамотою Богородчанської  районної державної адміністрації та Богородчанської районної ради з наданням грошової допомоги 10 учасникам бойових дій – учасників антитерористичної операції. Такими  ж грамотами було нагороджено 5 вояків ОУН-УПА. З нагоди відзначення Дня Героїв України відзнакою обласної державної адміністрації та обласної ради «За бойову звитягу» нагороджено 15 учасників бойових дій – учасників антитерористичної операції. Перед присутніми виступили заслужений артист України Ярослав Крайник, народний аматорський квартет «Старунці»  та «Діброва».

В знак шани і вдячності героям України за їх мужність і патріотизм учасники антитерористичної операції поклали вінки до визначних і пам’ятних місць нашого містечка.