Для патрульних поліцейських планують провести тренінги

Івано-Франківська патрульна поліція стикається з масою непорозумінь на вулицях міста. Прикладом є перекриття руху, до якого місцеві жителі ставляться з агресією. Щоб навчити працівників абстрагуватись від негативу, для них планують провести тренінги зі стресостійкості.

Про це розповів керівник Управління патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець в коментарі ОДТРК “Карпати”, передає КУРС.

“Тренінг – це мій проект, який буду впроваджувати. Все залежить від фінансування. Коли працював на вулицях міста Києва, стикнувся з негативом. Я знаю, який вони (патрульні – КУРС) приймають на себе негатив. Такі психологічні проекти зі стресостійкості, контролювання себе, контролювання емоцій, щоб приходити додому без цього негативу та якось його позбавлятися різними методами. Запровадити щось в Управлінні, щоб вони прийшли та скинули весь негатив з себе, а потім пішли з чистими думками додому”.

Зараз, за словами Дмитра Міхальця, в управлінні патрульної поліції м. Івано-Франківська триває налагодження відносин з партнерами проекту: розглядають ініціативи, збирають ідеї для тренінгу зі стресостійкості.