До програми “Доступне житло” приєднався ще один банк

Державний фонд сприяння молодіжному житлобудівництву підписав меморандум з банком “Глобус” про спільну реалізацію держпрограми “Доступне житло”.
Повідомляє сайт ФРАНИК NEWS з посиланням на УКРІНФОРМ.

 

“Держава і банки об’єднують зусилля», – заявив голова правління Держмолодьжитло Сергій Кімнатний під час прес-конференції, присвяченої підписанню меморандуму.

За його словами, співпраця з банками дозволить розширити коло осіб, які можуть брати участь в державній програмі “Доступне житло”. Зокрема, тепер заяву для участі в програмі може подати будь-який громадянин України, що не має власного житла.

Учасники програми “Доступне житло” зможуть взяти у банку кредит на частину або повну суму тієї частини вартості житла, яку вони повинні сплатити самостійно. Зможуть звертатися у банк “Глобус” і ті громадяни, які беруть участь в місцевих програмах придбання доступного житла, що реалізовуються в деяких регіонах України.

Як повідомляв Укрінформ, з 28 листопада Державний фонд сприяння молодіжному житлобудівництву відновив програму “Доступне житло” і почав прийом заяв громадян. Програма фактично не працювала 2 роки через відсутність фінансування.

У січні 2018 року аналогічний меморандум про співпрацю був підписаний з “Укргазбанком”.