Франківчани вважають, що цьогоріч – найгірший старт опалювального сезону в історії міста

Іванофранківці продовжують скаржитись на холодні батереї. Ось вже минув тиждень як в місті стартував опалювальний сезон, та обіцяного тепла в квартирах досі немає, передає сайт Франик News з посиланням на “Фіртку”.
Так, іванофранківець Ігор Засипко опублікував у соцмережі Фейсбук пост, де звертається до директора Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака та описує проблему подачі теплопостачання в його будинок.
“Такого початку опалювального сезону в місті Івано-Франківську ще не було, – пише Ігор Засипко. – Повний безлад і безвідповідальність всіх служб пов’язаних з подачею тепла. 12-го жовтня тепло в квартиру подали. 13-го тепло пропало. Температура в квартирі +14. 14-го тепло не появилось. По телефону 15-82 відповіли що “будуть думати”, а по “комп’ютеру в ваш будинок тепло подається”. 15-го тепла немає. Виявляється в підвалі зірваний кран і вже 2 доби тече тепла вода з системи опалення”.
За словами чоловіка, в  попередні роки працівники котельні кожен день обходили підвали, а особливо на початку опалювального сезону. Та цьогоріч ніхто нічого не провіряв.
“На 15-82 на заяву про витік води і відсутність тепла сказали, що “компютер показує, що тепло в ваш будинок подається” і “якщо буде аварійка в вашому районі то може заїде до вас”. У нас що мегаполіс протяжністю 100 км?”, – обурюється чоловік.
“На 15-80 зарегістрували заявку, сказали що “будуть думати” і порадили звернутись на котельню. На котельні (тел.4-20-45) відповіли, що сьогодні майстрів немає, але якщо появляться то може зайдуть. І тільки приблизно в 19-ій годині хтось перекрив витік води і потепліли батареї опалення. А почав я дзвонити в усі служби десь з 12-ої години.

А більше ніж дві доби в підвалі витікала тепла вода з системи опалення, будинковий лічильник рахував гігакалорії і 60 квартир будинку сиділи при холодних батареях. Скільки витекло води з системи за дві доби ніхто не знає(добре, що грунт в підвалі пісчаний і вода не тримається, а то б напевно виливалась вода через вікна і була б ще одна проблема) , а от скільки калорій нарахував лічильник будуть знати всі мешканці холодних квартир, бо їм прийдеться за них платити.
Платити будемо за те що “компютер в Теплокомуненерго показують, що в “ваш будинок тепло подається”, а “аварійка може заїде”, за те, що майстрів на котельні немає (і це ранок субота) а оператор котельні тупо докачує десятки кубів води в систему і проблеми не бачить, за те що оперативна служба при Містьквиконкомі “буде думати”.
Чи може за це заплатять свої гроші всі ці недолугі і безпорадні служби?
Але і це ще не кінець наших митарств. В 22:00 (тобто через 3 години) батареї знову стали холодні і дзвінки на 15-82 вже нічого не помогли.
16-го жовтня зранку батареї все такі ж холодні (в квартирі +15 градусів).. З 9-ої годтни знову дзінки по всіх тих номерах , в обід приїхала авраійна Теплокомуненерго 2 майстри походили по квартирах і по підвалі і тепло появилось.  Але вже в 19-й годині батареї знову холодні. На 15-82 телефон на мої дзвінки вже не відповідає, на 15-80 регіструють моє звернення і ми дальше мерзнем.
Поясніть мені для чого потрібна така організація. як “Теполокомуненерго”, яка надає такі “якісні і Дорогі послуги” і всі “гарячі лінії” які нічого не вирішують?

А може їх пора за таку роботу розігнати,якщо вони не вміють і не хочуть працювати? А всім бажаючим жителям міста видати дозволи на індивідуальне опалення, щоб люди жили в теплих квартирах і платили за ті послуги, які одержують, а не “витікають в пісок”.
17-го жовтня понеділок працівники котельні появились на роботі, пройшлись по підвалах і батареї стали теплі крім стояка в ванній. Правда не знаю чи надовго. Можливо вечором знову все відключать”, – написав Ігор Засипко.

У коментарях франківці зазначають, що в них в квартирах ситуація аналогічна.