Городенка переживає важку втрату

Перестало битися серце Яворського Степана Любомировича, якого чотири рази поспіль громада Городенки обирала своїм головою. Підступна і невблаганна смерть передчасно забрала із життя поважного керівника, інтелігента, шановану людину. Щирого і доброго товариша, професіонала, будівничого покутського міста – окраси Прикарпаття.

Повідомляє сайт ГОРОДЕНКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Городенківської РДА.

Період головування Степана Любомировича був роками розбудови міста. Він мріяв про те, щоб Городенка була  сучасним європейським містечком. І він розпочав з благоустрою.

Гіркий біль стискає наші серця і ми в пошані схиляємо свої голови перед світлою пам’яттю про людину, яка творила добро для блага рідного краю, розвивала інфраструктуру міста. Ділився фаховим досвідом з питань права для вирішення багатьох соціальних проблем.

Серце Степана Любомировича перестало битися на 70-му році життя. Воно повністю було віддане рідним людям і громаді. Світла пам’ять збережеться як про справедливу людину, чесного  і порядного керівника.

Висловлюємо щире співчуття родині покійного, поділяємо їх горе. Нехай Господь Бог упокоїть його душу у своїм Небеснім домі. Переконані, що найкращою пам’яттю про Степана Любомировича буде втілення його мрій про квітуче і щасливе місто Городенку, яке було рідним для нього.

Нехай наше співчуття буде краплиною розради у гіркі хвилини розлуки.

Джерело: ГОРОДЕНКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)