Харківська художниця презентувала в Івано-Франківську розмальовку, котра знімає стрес

Днями Олеся Вакуленко – художниця з міста Харків – презентувала в Івано-Франківську антистрес-розмальовку, яку створила сама, повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на «Бліц Info».

Розмальовка називається «Український міфосвіт» і продовжує бестселлер «Я люблю Україну» – іншу роботу автора. Незважаючи на це, нове творіння Олесі є цілком самобутнє. Як можна зрозуміти ще з назви, у цій розмальовці фігурують елементи та герої слов’янської міфології.

Жінка ілюструє книги з 13-ти років. З-під рук майстрині вийшов вже понад десяток видань, серед яких і дитяча література, і самодруки, і навіть акварельна абетка.

Як каже сама Олеся, їй довелося прочитати безліч енциклопедичної літератури, аби створити максимально насичені і змістовні образи, яких в «Українському міфосвіті» налічується 80 сторінок.

Антистрес-розмальовки – це спеціальні розмальовки, які підійдуть як дітям, так і дорослим. Вони створені для того, аби розслабляти та заспокоювати.

Такі антистрес-розмальовки вже близько п’яти років використовуються в Європі як невід’ємний атрибут арт-терапії. В Україні робота Олесі Вакуленко є першим вітчизняним творінням у цьому жанрі.

Теймураз БЗІКАДЗЕ