Італійцям показали український вертеп

Українці в італійському місті Казерта влаштували музичний фестиваль “Українські вертепи” за участю місцевих фольклорних колективів і виконавців.
Про це повідомляє прес-служба Генерального консульства України в Неаполі, передає сайт ФРАНИК NEWS  з посиланням на УКРІНФОРМ.
“4 лютого 2018 року у м.Казерта українська громада Півдня Італії за підтримки української парафії “Пресвятої троїці” організувала музичний фестиваль “Українські вертепи” за участю місцевих фольклорних колективів і виконавців”, – зазначили у дипустанові.

Під час пісенного заходу Генеральний консул України в Неаполі Віктор Гамоцький відзначив важливість підтримки українства в Італії, а також привітав педагогічний колектив та учнів української недільної школи “Золотоуст” м.Казерта з 5-ю річницею з дня заснування. Як відомо, в школі навчаються майже 100 дітей.

Слід зазначили, що фестиваль “Українські вертепи” став яскравою демонстрацією українських традицій на теренах Італії, міцного зв’язку громадян України з Батьківщиною, патріотизму і духовних цінностей, властивих нашим співвітчизникам за кордоном.