Колишня зв’язкова ОУН «Бистриця» відсвяткувала своє 90-річчя

19 липня, Юстина Михайлівна Сороцька – зв’язкова станичної ОУН, псевдо «Бистриця» відсвяткувала своє 90-річчя.

Повідомляє сайт НАДВІРНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Надвірнянської міської ради.

Сороцька (Федяк) Юстина Михайлівна народилась 1927 року в с.Пнів Надвірнянського району.  В складні для України часи вона не залишалася осторонь національно-визвольних змагань українського народу і під псевдо “Бистриця” стала зв’язковою станичної ОУН. У віці 18 років була заарештована і засуджена військовим трибуналом військ НКВС Станіславської області. Через свою чітку громадянську позицію та палку любов до України 10 років пробула у засланні на Воркуті. Сьогодні Юстина Михайлівна, не зважаючи на ті важкі випробування, які випали на її долю, залишається прикладом незламності духу та відданого служіння українській нації.

Привітати ювілярку завітали Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, директор Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування Роман Огерук, адміністратор Церкви Непорочного Зачаття Діви Марії  УГКЦ в с.Пнів отець Микола Костик, Пнівський сільський голова Василь Гладиш, секретар Пнівської сільської ради Андрій Волянський та аматорський колектив Пнівського будинку культури.

«Громада міста цінує Вас за активну життєву позицію та значний вклад у національне відродження духу, за героїзм, який ви проявили будучи “Бистрицею” – зв’язковою ОУН. Ваш життєвий шлях – це яскравий взірець мудрості і жертовності в боротьбі за незалежність України, самовідданого служіння  рідному народові й національній ідеї. Ваш патріотизм завжди буде прикладом служіння Україні для молодого покоління. Ви та Ваші побратими вселяють в наших вояків російсько-української війни віру в перемогу.», – наголосив Зіновій Андрійович та побажав Юстині Михайлівні міцного здоров’я, миру, злагоди, Божого благословення, многая і благая літ.

Джерело: НАДВІРНА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)