Контроль за ввезенням твердих побутових відходів

На сьогоднішній день в районі діючим є полігон твердих побутових відходів в урочищі «Деренівка».

Про це пише сайт ГОРОДЕНКА СЬОГОДНІ з посиланням на Городенську РДА.

Даний полігон невеликих розмірів та розрахований на складування сміття тільки з території району. Тому районна державна адміністрація на звернення Львівського міського голови повідомила, що при всьому бажанні допомогти львів’янам , район немає можливості складувати ТПВ на своєму полігоні.

Однак, за повідомленням Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області на даний час є  випадки, що мають місце із несанкціонованим завезенням твердих побутових відходів з міста Львова на територію Івано-Франківської області. Районна державна адміністрація звертається до органів місцевого самоврядування та населення району з проханням недопущення завезення ТПВ з інших територій. Поряд з цим районна державна адміністрація звернулася з офіційним листом до начальника Городенківського відділення поліції з проханням щодо термінового контролю щодо в’їзду на територію району транспорту з побутовими відходами з інших територій.

У випадку виявлення даних фактів невідкладно інформувати правоохоронні органи , районну державну адміністрацію та Державну екологічну інспекцію в Івано-Франківській області.

Джерело:  ГОРОДЕНКА СЬОГОДНІ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)