Міський голова Болехова відвідав сільські ради

Відповідно до затвердженого графіка 13 лютого міський голова Богдан Мельник спільно з начальником управління освіти міськвиконкому Ігорем Сайком вирушили на виїзний прийом громадян у села Гузіїв, Підбереж та Міжріччя, пише сайт Болехів Сьогодні з посиланням на Болехівську міську раду.

Проте, мешканців сіл, бажаючих поскаржитися на свої проблеми не було. Така відсутність скаржників свідчить про те, що виконкоми сільських рад докладають зусиль для вирішення проблем, з якими звертаються громадяни. Усі звернення громадян розглядаються сільськими головами, секретарями виконкомів та землевпорядниками сільських рад  в робочому порядку.

     Сільські голови зазначили, питання порушені у зверненнях громадян вирішуютьсвоєчасно  у відповідності до чинного законодавства та повідомляютьпро результати вирішення у встановлений законодавством термін.

      Користуючись нагодою міський голова мав можливість більш ґрунтовно поспілкуватися з очільниками міст. Він поцікавився, які проблеми сільських рад потребують нагального вирішення.

      Так, Надія Романів, сільський голова с.Підбереж порушила питання, що стосувалося будівництва ІІ черги Підберезької ЗОШ.