Мистецькі колективи Косівщини візьмуть участь у 25-му Міжнародному Гуцульському фестивалі

У місті Яремче цьогоріч відбудеться ювілейний Міжнародний Гуцульський фестиваль, який триватиме з 21 по 29 липня. З цього приводу, сьогодні, 11 липня 2018 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Кічеряка відбулася нарада щодо підготовки мистецьких колективів Косівщини до виступу на даному урочистому дійстві.

На нараді були присутні: перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, заступник голови районної ради Володимир Петричук, начальник відділу культури, національностей та релігій Василь Струк, завідувач сектору у справах молоді і спорту райдержадміністрації Михайло Мельничук, директор районного будинку культури, в.о. директора НПП “Гуцульщина” Юрій Стефурак та працівники районного будинку культури.

На нараді були обговорені питання розроблення логотипу Косівщини для представлення на фестивалі, забезпечення транспортом, сценарію концертної програми творчих колективів району, які виступатимуть в рамках 25-го Міжнародного Гуцульського фестивалю в с. Татарів 28 липня.

– “Наше з вами завдання – представити рідний регіон колоритно, цікаво і всебічно, адже у Косові вже відбувався Міжнародний гуцульський фестиваль у 2002 та 2011 роках, і сподіваємося, що відбуватиметься у майбутньому”, – зазначив Віталій Васильович.