На Франківщині виступатимуть двійники DZIDZIO?

Відомий український артист Михайло Хома, відомий як лідер гурту DZIDZIO під псевдонімом Дзідзьо, судиться з колишнім учасником гурту Олегом Турком через порушення авторських прав, передає сайт Франик News з посиланням на press-centr.com.ua.

Олег Турко після того, як залишив гурт DZIDZIO, створив власний колектив зі схожою назвою – DZIDZ’OFF.

В Україні поширюється жахливий вірус

Прес-служба гурту DZIDZIO опублікувала лист з попередженням, що 14 жовтня у місті Косів, 16 жовтня у місті Надвірна та 23 жовтня у місті Городенка Івано-Франківської області виступатиме колектив DZIDZ’OFF. Як йдеться у повідомленні, це двійники, які влаштовують концерти з репертуаром оригінального гурту, порушуючи таким чином законодавство України. Крім того, вони псують репутацію гурту Дзідзя, адже багато людей не розуміють, що їх вводять в оману.

«Виконувати пісенний репертуар, що належить ТОВ «МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ», має право лише Дзідзьо (Михайло Хома)», – йдеться у зверненні.

Михайло Хома вже подав до суду, щоб захистити свої авторські права. Артист вимагає заборонити виступи DZIDZ’OFF з його репертуаром, а також сплатити матеріальне та моральне відшкодування.

Джерело – Репортер