На Прикарпатті хочуть залучати безробітних до робіт по догляду за престарілими

Вчора до Городенківського  територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітав головний спеціаліст відділу «Городенківське бюро правової допомоги» Коломийського МЦ з надання БВПД Лілія Мороз.

В ході зустрічі особливу увагу було зосереджено на питаннях пенсійного забезпечення, соціальних виплат та субсидій. Обговорено питання щодо можливості залучення безробітних до робіт по догляду за підопічними територіального центру, надано роз’яснення щодо законодавства з питань зайнятості населення, питання надання кваліфікованої юридичної допомоги малозабезпеченим верствам населення, громадянам, які перебувають під опікою центру. Соціальні працівники — одні із базових партнерів Городенківського бюро правової допомоги, адже мають контакти із тими верствами населення, що є найбільше соціально незахищеними та потребують правового захисту.

По завершенні зустрічі підписано Меморандум про співпрацю з директором терцентру Василем Боднарчуком та залишено інформаційні матеріали для поширення серед населення соціальними робітниками.