На Прикарпатті “накрили” заклад з гральними автоматами

Працівники Надвірнянського відділу поліції задокументували факт надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу в підвальному приміщенні одного із будинків у смт. Ланчин.

Під час проведення огляду цього приміщення поліцейські виявили та вилучили 16 одиниць системних блоків з моніторами, які направили на дослідження фахівцями науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Функціонування цього закладу здійснювалось в умовах суворої конспірації. Адміністратор цього закладу намагався ввести в оману правоохоронців, проте його доводи суперечили виявленому факту, пише НАДВІРНА СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Івано-Франківській області .

Правоохоронці задокументували факт протиправної діяльності та розпочали кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).

Такі дії караються штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.