На Прикарпатті у пенсіонерки викрали телефон

73-річна мешканка району звернулась до Надвірнянського відділу поліції із заявою про крадіжку. В поліції пенсіонерка розповіла про те, що виявив відсутність мобільного телефону, вартістю понад 500 гривень.

Під час проведення слідчо (розшукових) дій оперативники встановили особу, причетну до скоєного. Ним виявився 50-річний житель Надвірнянщини, який тривалий час жебракує, веде антисоціальний спосіб життя та зловживає спиртними напоями, пише НАДВІРНА СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Івано-Франківській області.

В день вчинення злочину чоловік прийшов до будинку потерпілої, з проханням дати йому грошей на прожиття. Коли жінка відволіклась, зловмисник побачив мобільник, який знаходився в одній із кімнат, непомітно прихопив його та вийшов з будинку. Викрадений мобільний телефон вилучено та після проведення слідчих дій буде повернуто потерпілій.

Розпочато кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Згідно санкції статті цей злочин карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.