На Рожнятівщині відкрито сучасний дошкільний навчальний заклад

Вчора у селищі Брошнів-Осада Рожнятівського району відбулася довгоочікувана подія – відкриття та освячення приміщення ДНЗ «Світанок».

Повідомляє сайт РОЖНЯТІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Рожнятівської РДА.

Привітати громаду та перерізати символічну стрічку прийшли голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук та народний депутат України Анатолій Дирів, директори департаментів ОДА – будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Назарій Іванів, освіти, науки та молодіжної політики Віктор Кімакович, керівники району та селища, місцеві підприємці.

«Всі ми знаємо, що 17 років цей заклад не функціонував, а приміщення і басейн були законсервовані. Побачивши потребу відновлення цього дитячого садка, ми прийняли спільне рішення – розпочати його капітальний ремонт. Сьогодні ми бачимо результат – сучасний дошкільний навчальний заклад, обладнаний відповідно до найвищих стандартів, готовий приймати діток у своїх стінах», – наголосив очільник області.

Принагідно зазначимо, що ремонтні роботи активно велися впродовж двох років. У закладі встановлено системи електропостачання, опалення, водопостачання та водовідведення, споруджено модульну котельню, огорожу та проведено благоустрій території.  На виконання цих робіт за рахунок коштів державного,  обласного,  районного бюджетів та бюджету Брошнів-Осадської селищної ради було виділено понад 10 мільйонів гривень.

Зауважимо, що після проведеного капітального ремонту понад 120 дітей зможуть відвідувати заклад. У ньому також функціонуватимуть басейн та сучасні спортивні майданчики.

Громада селища подякувала представникам влади, благодійникам та виконавцям будівельних робіт. Після привітань та слів вдячності місцевий священик Володимир Майка освятив заклад. Разом з керівниками та гостями свята до садочка зайшли маленькі вихованці «Світанку».

Джерело: РОЖНЯТІВ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення
Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?
Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь
Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец