Надвірна отримала чергову допомогу від міста-побратима Пруднік

Останніми роками керівництво Надвірнянської міської ради докладає всіх зусиль для поглиблення міжнародної співпраці. Вже багаторічними містами-побратимами Надвірної є м.Пруднік (Польща) та м.Крнов (Чехія). Цього року міський голова м.Надвірна Зіновій Андрійович підписав Угоду про співробітництво з румунським містом Шомкута-Маре.

Повідомляє сайт НАДВІРНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Надвірнянської міської ради.

Нещодавно минуло 17 років успішної співпраці Надвірної та Прудніка. За цей час між польським та українським містами налагоджено справді дружні партнерські відносини в різних галузях, зокрема соціально-культурній. Під час останніх офіційних зустрічей керівництва м.Надвірна, Надвірнянського району та м.Пруднік активно проводились переговори по розширенню співробітництва і на інші сфери життєдіяльності, а саме обмін досвідом та передача спецтехніки для пожежно-рятувальної служби нашого району.

В рамках угоди про співпрацю між нашими містами міська рада м.Пруднік 29 червня 2017 року прийняла рішення про надання гуманітарної допомоги Управлінню ДСНС України в Івано-Франківській області у вигляді пожежної машини, особистого спорядження пожежників (8 захисних шоломів та 8 пар спецвзуття) і водяної помпи (насосу). В понеділок, 24 липня, під особистим супроводом міського голови Зіновія Андрійовича та начальника Надвірнянського РВ УДСНС України  Андрія Мочерняка пожежна машина перетнула польсько-український кордон та успішно  прибула на терени м.Надвірна. Дана спецтехніка донедавна проходила бойове чергування в пожежній частині м.Пруднік. На сьогодні автомобіль перебуває в хорошому технічному стані. Проїхавши немалу відстань до м.Надвірна (понад 700 км), автомобіль найближчим часом буде залучений на чергування з бойовим розрахунком у Надвірнянському відділенні УДСНС України  і  служитиме рятувально-пожежній частині м.Надвірна ще не один рік. До м.Надвірна з робочим візитом також прибули представники пожежної служби м.Пруднік Едвард Войтович та Владіслав Вжохол, які вже сьогодні проведуть навчання  по належній експлуатації спецмашини для своїх українських колег.

Сьогодні, 25 липня, спецтехніка та особисте спорядження для рятувальників  були офіційно передані Надвірнянському РВ УДСНС України  в Івано-Франківській області за участю міського голови м.Надвірна Зіновія Андрійовича, голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака, заступника голови Надвірнянської РДА Богдана Зеленчука, секретаря Надвірнянської  міської ради Тараса Пекарського, начальника Надвірнянського РВ УДСНС України  Андрія Мочерняка, заступника начальника з реагування Управління ДСНС України в Івано-Франківській області підполковника служби ЦЗ Віталія Федунківа, представників пожежної служби м.Пруднік Едварда Войтовича, Владіслава Вжохола та особового складу Надвірнянського відділення служби надзвичайних ситуацій України.

Отець Андрій Василів провів спільну молитву і посвяту спецмашини та особистого спорядження для пожежників. Як зазначив міський голова Зіновій Андрійович, вже за понад 15 років співробітництва нам вдалось налагодити між нашими містами партнерські відносини, які дають певні результати. Кожен рік ми відчуваємо підтримку та допомогу від наших міст-побратимів, а це оздоровлення та реабілітація учасників Революції Гідності та бійців АТО, табори відпочинку для українських дітей, щорічна благодійна допомога Надвірнянському будинку дитини, реалізація спільних проектів, таких як «Діти без кордонів» тощо. І сьогодні ми знову стали свідками чергової підтримки від нашого міста-побратима Пруднік у вигляді пожежної спецмашини та особистого спорядження для рятувальників, що значно покращить матеріально-технічну базу Надвірнянського відділення служби надзвичайних ситуацій і допоможе у виконанні основних завдань рятувальної служби. Зіновій Андрійович висловив щирі слова подяки бурмістру м.Пруднік Францішеку Фейдиху, депутатам міської ради м.Пруднік, працівникам рятувально-пожежної частини м.Пруднік, водіям та всім причетним до реалізації цього проекту.

Міський голова офіційно передав ключі від автомобіля начальнику Надвірнянського РВ УДСНС України Андрію Мочерняку, який також подякував представникам влади м.Надвірна та Надвірнянському району, м.Пруднік, а також польським колегам за підтримку. Наголосив, що ця спецтехніка та спорядження є на даний час вкрай необхідними, адже дозволить оперативно реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій та вчасно приходити на допомогу.

Джерело: НАДВІРНА СЬОГОДНІ

 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)