Надвірнянські рятувальники отримали від польських колег пожежне авто

Заходи з нагоди вручення автомобіля та спорядження відбулися на території Надвірнянського райвідділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Повідомляє сайт НАДВІРНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

В них взяли участь представники пожежної служби міста Пруднік Едвард Войтович та Владіслав Вжохол, заступник начальника Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Віталій Федунків, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, керівництво та працівники Надвірнянського РВ Управління ДСНС в області.

Крім пожежного автомобіля надвірнянські рятувальники отримали також 8 пар чобіт, 4 каски з ліхтарями та мотопомпу.

Даний автомобіль донедавна перебував в оперативному розрахунку пожежної частини міста Пруднік. На сьогодні спецтехніка в хорошому технічному стані. Проїхавши немалу відстань до міста Надвірна, а це понад 700 км, автомобіль найближчим часом буде залучений до чергування у Надвірнянському районному відділі Управління ДСНС в області.

Поблагословив рятувальників та освятив пожежний автомобіль і спорядження отець Андрій Василів.

За співпрацю та взаєморозуміння польським гостям подякували керівники району і міста. Голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що даний пожежний автомобіль для надвірнянських рятувальників – це один із результатів партнерських відносин міст Надвірна та Пруднік. Очільник району побажав, щоб даний автомобіль якнайдовше слугував надійним порятунком життя та здоров’я мешканців Надвірнянщини.

Джерело: НАДВІРНА СЬОГОДНІ 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)