Найбільша товарна біржа Китаю зацікавилася новими активами в Україні

Найбільша товарна біржа Китаю зацікавилася новими активами в Україні. Найбільша спотова товарна біржа в Китаї Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (BOCE), що володіє 100% акцій Українського банку реконструкції та розвитку, зацікавлена в купівлі інших фінансових активів в Україні.

Повідомляє сайт ФРАНИК NEWS посилаючись на сайт biz.nv.ua.

Про це розповів генеральний директор BOCE Ян Дун Шенг.

“Нам цікаво. Але ми також повинні дивитися на ті перешкоди, які стоять перед нами”, – відповів він на питання, чи зацікавлена китайська біржа в купівлі Української біржі.

Він також зазначив, що фондовий ринок – це основа побудови інших ринків.

“Ми будемо детально вивчати ситуацію в Україні і підтримувати тісні відносини з регуляторами, які здійснюють управління в секторах”, – підкреслив Ян Дун Шенг.

Він привів у приклад фондовий ринок Китаю, який є одним з найбільш капіталізованих ринків і міг би дати багато користі Україні.

Нагадаємо, що 30 листопада 2016 року Фонд державного майна продав 99,9% акцій УБРР єдиному учаснику приватизаційного конкурсу – китайської BOCE. Сума угоди склала 82,8 млн грн.

У червні 2017 року Фонд державного майна України і китайська BOCE уклали договір купівлі-продажу 99,9% акцій Українського банку реконструкції та розвитку.

При цьому, Національний банк дозволив BOCE опосередковано купити Український банк реконструкції та розвитку лише в листопаді.

BOCE – найбільша спотова товарна біржа в Китаї з річним оборотом в $1 трлн. Компанія заснована у 2009 році за участю приватних китайських інвесторів, кількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзині, КНР.

УБРР був заснований у 2004 році для розвитку як корпоративного, так і малого та середнього бізнесу шляхом середньо- і довгострокового кредитування. Його власником спочатку було Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, потім – Державна інвестиційна компанія. У 2013 році банк був переданий Мінфіну, а уряд Миколи Азарова передбачав створити на його основі Банк розвитку.

УБРР на початок квітня 2017 року обіймав 89-е місце серед 90 діючих на той час українських банків за розміром активів – 117,9 млн грн.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)