Новини з Долини: комунальники будують тротуарну доріжку по вулиці Підлівче

Літо – гаряча пора для  виконання загальноміських господарчих робіт.  Сьогодні, 09 липня працівники КП «Комунгосп» Долинської міської ради  продовжують  профілактично-будівельні роботи на Медовій алеї та влаштування  тротуарної доріжки по вулиці Підлівче. Окрім того, активно триває виконання робіт з благоустрою  по вулиці Замковій. В міському  парку  та по проспекту Незалежності комунальники  косять траву, а на території  підприємства виготовляють урни для твердих побутових відходів.

Електрики»Комунгоспу»  монтують лінію електропередач  по вулицях Тупікова і Молодіжна.

КП «Управління комунального майна» Долинської міської ради повідомляє, що триває виконання  робіт  підрядниками:

ТзОВ “Енергосервісна компанія”Адамсон” – виконують роботи з  утеплення цоколів за адресами: Полуванки, 30а, Обліски, 2, Грушевського, 26в, Полуванки, 30, Грушевського, 1б, Грушевського, 5, Грушевського, 6, Пушкіна, 7, Пушкіна, 6,виконують роботи з встановленя  котельні ДНЗ “Зірочка”.

ТзОВ “Планета здоров’я-Т” виконують роботи з утеплення фасаду та цоколя за адресою Пушкіна, 4а, Довбуша, 2а, утеплення фасаду за адресою Пушкіна, 2а.

ТзОВ “ЕкоПрофі” завершують роботи з утеплення цоколя та влаштування відмостки в ДНЗ “Зірочка”, а також виконують ремонт залізобетонних плит пожежних виходів, ремонт сходів ДНЗ “Золота рибка”, внутрішні роботи ДНЗ “Сонечко”.Триває виготовлення кошторисної документації на ремонт внутрішніх приміщень та ремонт покрівлі приміщення по вул. Промислова, 5.