Організаційний комітет говорив про відзначення 26-ї річниці Незалежності України

11 липня під головуванням голів – Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка та Тисменицької районної ради Романа Крутого відбулося чергове засідання організаційного комітету з відзначення у районі 26-ї річниці Незалежності України.

Повідомляє сайт ТИСМЕННИЦЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Тисменницької районної державної адміністрації.

В ході засідання обговорили програму святкових заходів з нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня та Дня Незалежності 24 серпня.

Вже традиційно 23 серпня на площі перед адмінбудинком районної влади буде проведено церемонію підняття символа держави та урочисті збори у Народному домі м. Тисмениця. 24 серпня день розпочнеться молитвою за Україну: в усіх храмах району відбудуться святкові богослужіння.

У плані відзначення 26-ї річниці Незалежності України передбачена мистецька акція «Фольклорне подвір’я Тисмениччини» за участю творчих колективів народних умільців району.

За словами голови районної державної адміністрації Івана Семанюка, почесними гостями на районних заходах мають бути офіційні делегації із польської ґміни Стшельце Опольскє (Польща) та  округу Бандера штату Техас (Сполучені Штати Америки), які є партнерами Тисменицького району.

Джерело: ТИСМЕННИЦЯ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)