Поліцейських Верховини звинувачують у побитті хлопця

Поліцейських міста Верховина Івано-Франківської області звинувачують у побитті хлопця під час фестивалю “Полонинське літо – 2017”. У місцевому відділку поліції цю інформацію заперечують. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст “Дорожнього контролю” Віталій Мацьоцький.

Повідомляє сайт ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ посилаючись на інтернет-портал міста Верховина.

Журналіст написав, що у понеділок, 17 липня, отримав кілька повідомлень про те, що у Верховині сталась сутичка між поліцією та хлопцем, в результаті якої останній з відбитою селезінкою та іншими травмами знаходиться у реанімації.

“Я одразу виїхав в Верховину, був як в лікарні, так і у відділку поліції. Спілкувався з родичем хлопця, медпрацівниками та керівництвом місцевої поліції. Перші все підтвердили, та повідомили про погрози та залякування зі сторони поліції”, – написав Віталій Мацьоцький.

За його словами у поліції заперечили інформацію про застосування сили і зачитали пояснення, які були написані ніби-то зі слів самого потерпілого. Там мовилося про те, що потерпілий, перебуваючи на підпитку, сам упав в центрі Верховини і через це отримав травми голови та живота.

“Як мені вдалось дізнатись, потерпілий отримав важкі тілесні ушкодження, був прооперований і зараз знаходиться в реанімації”, – повідомив Мацьоцький і додав, що для нього залишається загадкою, як можна давати пояснення поліції з розірваною селезінкою.

Віталій Мацьоцький також вважає, що начальник поліції Богдан Сокіл, та його заступник, всіма методами покривають своїх підлеглих, що, на його думку, є звиклою практикою Верховинської поліції.

У коментарі ZAXID.NET, журналіст повідомив, що за словами очевидців у хлопця на фестивалі виник з поліцією якийсь конфлікт. Його забрали до відділку, де, ймовірно, потім побили поліцейські. Коли поліцейські побачили, що “перестаралися”, то придумали історію з падінням і травмами.

Джерело:  ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)