Прикарпатці звинувачують односельця у знущанні над тваринами

Самотній чоловік тримає чималу череду худоби. Однак ні відповідних умов, ані грошей на корми для них немає. Навіть у люті морози тварини живуть на вулиці, пише ГАЛИЧ СЬОГОДНІ із посиланням на Depo.Закарпаття.

Десять корів та дев’ятеро телят зимують просто неба. Їм холодно, голодно, тому ревуть і вдень і вночі, кажуть жителі Нараївки. Вони бідкаються, що у корів і ноги повідмерзають – худоба на голий сніг навіть прилягти не може. Утім, допомогти їй селяни не можуть, адже корови мають господаря – 65-річного Романа Лилика. Самотній чоловік от уже кілька років постійно збільшує поголів’я. Мовляв, любить худобу.

Ще чотири бички у полі – це також худоба Романа. Вони там прив’язані, щоб не втекли. Селяни кажуть – так вони там пасуться цілу зиму. Бички їдять те, що знайдуть під снігом. Коровам краще – трохи сіна та кукурудзиння. На таких харчах навіть кількамісячні телята.

Лилик не приховує – із такою кількістю поголів’я впоратися не може. Немає ні відповідних умов, ані грошей на корми. Утім, розпродавати своє господарство не збирається. Каже – ціна замала.

Односельці хоч і обурюються, але офіційно нікуди не скаржаться – мовляв, бояться сусіда. Чиновники про проблему в Нараївці знають, але без офіційних звернень навіть комісію для перевірки створити не можуть. Вони кажуть, що худоба – приватна власність, а факт жорстокого поводження з тваринами ще слід довести.