Псевдо-поліцейські видурюють гроші у прикарпатців

Довіривши шахраям, франківчанка втратила 50 тисяч гривень. 21 січня на мобільний потерпілої подзвонив невідомий та, представившись працівником поліції, розповів про кримінальний проступок сина. Жінка поквапилася за його «порятунок» передати кошти невідомій особі, котра підійшла до дверей її квартири. Не дочекавшись дзвінка від сина, котрий мавби їй все повідомити, як собі думала майже 80-річна жінка, вона усе ж подзвонила у поліцію і зрозуміла, що її обдурили, пише ФРАНИК NEWS із посиланням на ГУ НП в Івано-Франківській області.

У руки шахраїв потрапила і 41-річна жителька Долинського району. Шахраї розповіли жінці, що чоловік її сестри затриманий працівниками поліції в місті Києві за зберігання наркотичних речовин, а щоб «залагодити» справу псевдополіцейський запропонував, перерахувати на банківський рахунок 13 тисяч гривень.

Розгублена жінка, не гаючи часу, з переляку навіть не перевірила інформацію, нікому не передзвонила, а побігла до банкомату та перерахувала зловмисникам всю суму.

Відомості про вищевказані факти внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.