Рогатинська влада виділить кошти для виплати заробітної плати медичним працівникам району

В четвер, 15 червня 2017 року, під головування Романа Гринишина, відбулось засідання 10 сесії районної ради сьомого скликання.

Повідомляє РОГАТИН СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Рогатинської районної ради.

В її роботі взяли участь депутати Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів та Богдан Дідик, голова районної державної адміністрації Петро Білінський, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови,  керівники установ, підприємств та організацій, представники медичних установ району, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Розгляд питань порядку денного 10 сесії районної ради розпочався із інформації начальника фінансового управління районної державної адміністрації Марії Ощипок щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Як результат, в ході тривалого обговорення та дискусій, депутатами було прийнято рішення про додаткове виділення з районного бюджету коштів в сумі 2 млн.грн. грн. для виплати заробітної плати медичним працівникам району.Ї
Присутніми було встановлено на 2017 рік розмір кошторисної заробітної плати в розмірі 5400,00 грн., яка буде враховуватись при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету.
В ході засідання 10 сесії районної ради депутатами було реорганізовано Чагрівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів у Чагрівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів, утворено філії Верхньолипицької та Жовчівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, а також відкрито дошкільну групу та змінено назву Нижньолипицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рогатинської районної ради.

Присутніми було затверджено статути та положення реорганізованих навчальних закладів району, а також розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.

Джерело: РОГАТИН СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)