Шахраї продовжують обкрадати жителів Прикарпаття

До поліції звернулося двоє мешканців області, які повідомили про шахрайські дії щодо них, пише ФРАНИК СЬОГОДНІ.

У першому випадку зловмисник представився банківським працівником та повідомив потерпілому про різні акції, які проходять на цей час в їхньому банку. Після чого, увійшовши у довіру до 64-річного жителя Івано-Франківська, дізнався номер його банківської карти та зняв кошти в суміблизько 5 тисяч грн.

В другому випадку телефонний шахрай видурив кругленьку суму у 22-річноїфранківчанки. Представившись директором аптечної мережі, тобто так бимовити її «псевдокерівником», адже вона працює в аптеці, невідомецьповідомив, що його затримали на митниці з товаром (ліками) і висловиввимогу, щоб вона негайно перерахувала через термінал грошові кошти. Молода жінка перечислила 6900 грн. і вже після цього зрозуміла, що їїошукали. З цим повідомленням вона звернулась до правоохоронців.

Наразі працівники поліції працюють над встановленням осіб-зловмисників та їхзатриманням. За цими фактами розпочаті кримінальні провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

У зв’язку з численними фактами шахрайств, правоохоронці вкотрезакликають громадян бути пильними та обережними: не довірятинезнайомим телефонним співрозмовникам, проявляти свідомість та не приймати поспішних рішень. У жодному випадку не довірятиотриманій сумнівній інформації, тим більше поспіхом, не перевіривши її.

Джерело: Сектор комунікації ГУНП Івано-Франківської області