Школярі Тисменицького району беруть участь в обласних інтелектуальних іграх

Вже черговий раз школярі Тисменицького району беруть участь в обласних інтелектуальних іграх кмітливих, організованих, розумних, толерантних «КОРТ». Цьогорічні інтелектуальні змагання відбулася 02-03 листопада на базі Манявського навчального-виховного комплексу Богородчанської районної ради.
Повідомляє сайт ТИСМЕНИЦЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Тисменицької РДА.
Головною метою ігор є популяризація роботи з обдарованою молоддю, надання учасникам можливості реалізації власних інтелектуальних здібностей, залучення підлітків до традицій змістовного і корисного дозвілля.
В змаганнях взяли участь чотирнадцять команд з міст, районів та ОТГ області. Тисмениччину представляла команда «Воля» у складі 6 учнів Старокривотульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Олеся Попович, Юрій Гавадзин, Катерина Гавадзин, Аліна Богак, Костянтин Назарук), наставник – заступник директора з виховної роботи Марія Гавадзин.
Перший етап ігор відбувся у формі «Що? Де? Коли?», де всі команди одночасно давали відповіді у письмовій формі (3 тури по 10 запитань). За результатами трьох турів команда «Воля» отримала ІІІ місце і здобула право  позмагатися з суперниками у другому етапі фіналу.
Команди-фіналісти формувалися у дві групи, які грали за круглим столом у формі брейн-рингу. Під час гри командам пропонувалося дати відповідь на 5 питань. Наші земляки гідно пройшли усі випробування і в підсумку здобули V загальнокомандне місце.