Смертельний десерт в елітному ресторані Франківська

Шестеро людей отруїлися десертом в елітному ресторані Івано-Франківська.

17-19 лютого 2016 року до Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні госпіталізовано шестеро дорослих осіб з гострим харчовим отруєнням. Постраждалі стверджують, що всі вони у різні дні скуштували сирний десерт чізкейк у «Пасажі Гартенбергів».

Як повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, протягом 17-19 лютого 2016 року в їхній заклад госпіталізовано 6 дорослих осіб з діагнозом: гастроентероколіт невстановленої етіології середнього ступеня важкості. Проведеним аналізом медичними працівниками 20 лютого встановлено, що є ймовірність відвідування в різні дні та час даними особами одного із закладів громадського харчування в Івано-Франківську. Зважаючи на різний час виникнення симптомів, триваючі бактеріологічні обстеження хворих, причина захворювань на даний час з’ясовується.

Тим часом у мережі Facebook з’явилася й інформація від постраждалих, які стверджують, що впродовж 16-18 лютого всі вони замовляли та їли у елітному ресторані Івано-Франківська «Пасаж Гартенберг» сирний десерт чізкейк.

«Обережно! Смертельні Чізкейки! Хм, я мабуть не з тих людей які люблять писати, але наступною інформацією не можу не поділитися. Наразі перебуваю на «курорті» в інфекційній лікарні з ще шістьома нещасними, які скошували цей «грішний десерт» у Пасажі Гартенбергів. Усі ми їли його у різні дні (16-18.02) і того поступали в лікарню один за одним, а значить годувати людей вони ним не переставали! У кожного з нас гостре харчове отруєння з непростими ускладненнями, яке супроводжується тривалим лікуванням на невизначений на даний момент термін. Тому хочу закликати усіх звернути увагу, в першу чергу вагітних і дітей, добре подумати чи вартує той чізкейк вашого здоров’я!!! Будьмо пильні! Максимальний репост!», повідомила Lesia Zhurakivska.

Кількість госпіталізованих після отруєння у франківському ресторані зростає. Стало відомо також і про двох постраждалих з Лисця.

«Нас уже 10 чоловік, всі їли один і той самий десерт. Я не говорю що заклад поганий, чи не смачна їжа. І наголошую що це НЕ звинувачення, а попередження навести порядок на кухні! Ми не можемо закрити очі на те що кожен день поступають люди, і повірте не від легкого недомагання», – повідомила Lesia Zhurakivska.