Снятинщина готується до районного фестивалю «Покутське яблуко»

У залі засідань районної ради відбулося засідання оргкомітету з метою підготовки ІV районного фестивалю «Покутське яблуко», яке відбудеться 1 жовтня 2017 року.

Повідомляє сайт СНЯТИН СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Снятинщина.

Розпочав та вів засідання оргкомітету голова районної ради Іван Угрин. У роботі першого робочого засідання фестивалю взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Гуцуляк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Петро Гнідан, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ігор Чиборак, депутат районної ради Михайло Чиборак, представники відділу культури, управління освіти, ЗМІ.

Як повідомив голова районної ради Іван Угрин, передуватимуть фестивалю спортивні змагання між командами органів місцевого самоврядування з Республіка Польща, районної та обласної рад. Дружній турнір пройде 30 вересня.

1 жовтня відбудеться самобутнє фестивальне свято на честь подяки за дари покутської осені, звеличення праці наших талановитих садівників, які плекають яблуко – прекрасний і цілющий для здоров’я фрукт. Традиційно, кожна територіальна громада району творчо презентує свою гостинність, де серед розмаїтої покутської кухні у центрі будуть страви, випічка та напої з використанням яблук.

Обговорено виготовлення сувенірної та друкованої продукції для учасників і гостей фестивалю, а також організацію виставки-ярмарки майстрів народної творчості, місцевих пекарів та пасічників.

Як було вирішено членами оргкомітету, основною локацією проведення фестивалю стане територія міського парку, де буде встановлена сцена. У день фестивалю відбудеться великий концерт з участю аматорів художньої творчості.

Джерело: СНЯТИН СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми