Субсидії в Україні отримують 6,6 мільйона домогосподарств

Під час опалювального сезону 6,6 мільйона українських домогосподарств отримуватимуть субсидії, повідомили в міністерстві соціальної політики України.

Повідомляє сайт ФРАНИК NEWS з посиланням на dw.

6,6 мільйона українських домогосподарств отримуватимуть субсидії на оплату за житлово-комунальні послуги у період опалювального сезону 2017/2018. Про це у середу, 15 листопада, повідомили у прес-службі міністерства соціальної політики України.

У мінсоцполітики зазначили, що управління соціального захисту населення завершило процес розрахунку “зимової субсидії”, яка відображатиметься в квитанції за опалення, що надійде споживачам у листопаді 2017 року. “На опалювальний період допомогу від уряду на оплату комунальних послуг отримали 6,6 мільйона українських сімей. З них 5,8 мільйона житлові субсидії й 800 тисяч – субсидії на тверде паливо”, – повідомили у міністерстві.

При розрахунку розміру субсидії на опалювальний сезон 2017/2018 враховувалися доходи за перший і другий квартали 2017 року. Тим сім’ям, які не встигли оформити субсидію до початку опалювального сезону, уряд компенсує жовтневі видатки на комунальні послуги. Також буде також компенсовано видатки на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою в грудні – протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду, зазначили у мінсоцполітики.

Також громадяни України, які стали пенсіонерами, наприклад, у вересні 2017 року, або пенсіонери, які припинили працювати у жовтні цього року й не мають інших доходів, крім пенсії, можуть оформити субсидію, виходячи тільки з одного доходу – пенсії.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)