Тернопіль готовий до зустрічі з Європою

Травень в українців уже не одне десятиліття асоціюється із головним європейським дійством. Дні Європи в Україні офіційно відзначають тринадцятий рік поспіль. За цей період найпам’ятнішим для тернополян таке свято було у 2009 р.

Саме тоді Представництво Єврокомісії обрало Тернопіль для проведення в ньому головного україно-європейського заходу. Керівником організаційної комісії обрали тодішнього міського голову Романа Заставного. З цього приводу в наше місто з’їхалися 14 європейських делегацій, представники ОБСЄ та міст-побратимів Тернополя. За оцінкою голови Представництва Єврокомісії в Україні, Дні Європи в нашому обласному центрі відбулися на найвищому рівні.

Як підсумував проведення дійства Роман Заставний, Тернопіль репрезентував себе як цивілізоване європейське місто, яке має не лише неповторну природно-рекреаційну, культурно-історичну спадщину, а й величезний освітньо-науковий, духовно-інтелектуальний потенціал, а також неоціненні якості, що дозволяють якнайгостинніше зустрічати туристів з різних куточків: людську щирість, доброзичливість, гостинність.

Сьогодні народний депутат Роман Заставний сподівається, що нашому місту вдасться зберегти набуті хороші відносини з європейськими друзями та партнерами.