Тернопільщина подбає про малий та середній бізнес

Тернопільщина – єдина область, де розроблено і прийнято першу регіональну Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва на 2016-2020 роки.

Така інформація прозвучала на Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest-2016»
Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

За словами Віктора Ляха, «Фонд східна Європа» є виконавцем програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Було представлено безліч цікавих ініціатив та ідей, що спрямовані для пришвидшення розвитку малого та середнього бізнесів, які так потрібні Україні у цей складний період. Найкращі ідеї не просто залишаться на папері, а й втіляться в реальність.

Стратегія розвитку малого і середнього підприємництва на 2016-2020 роки – це перша регіональна стратегія в Україні, яка відповідає європейським стандартам.
Як стверджує Віктор Лях, спільно з спеціалістами аналітичних центрів будуть визначатись пріоритетні напрями. Будуть озвучені ті кроки, які мають зробити і бізнес, і органи державної влади, щоб покращити ситуацію в регіоні».
Стратегія була створена не без підтримки Т ОДА, представників бізнес-об’єднань та громадськості за сприяння Програми USAID ЛЕВ”.

Очільник області Степан Барна переконаний, що розвиток малого і середнього підприємництва спроможний підняти економіку на новий рівень.

“Саме малий і середній бізнес здатний значно легше реагувати на будь-які зміни в економіці країни, – зазначив Степан Барна. – Тому ми першими виявили бажання щодо розроблення Стратегії розвитку підприємництва. Тернопільщина показала добрий приклад для інших областей, який варто наслідувати”.