У Франківську шукають талановитих акторів для участі у вуличному мюзиклі

Презентувати мюзикл в Івано-Франківську планують вже в листопаді, щоправда гратимуть в театрі, оскільки в місті поки що немає площі, яка б підходила для цього дійства, повідомляє PRESS-ЦЕНТР з посиланням на TRKRAI.

«Король Галіції» – це історія молодого розбещеного юнака, який живе за рахунок заможних батьків-бізнесменів, однак одного дня фортуна відвертається від нього.

Автор ідеї та режисер майбутнього дійства Сергій Караванець вважає, що саме мюзикл є дуже легкою формою донесення інформації до глядача, а для України – це театральне мистецтво нового рівня.

Вже розпочали роботу над текстами, оголосили кастинг. Участь в події зможуть прийняти як досвідчені актори, так і початківці. Загалом необхідно обрати 30 вокалістів різного віку та 15 танцівників.

– В нашій державі є тисячі талановитих акторів, які через брак роботи за спеціальністю змушені працювати на автомийках чи сидіти в офісах, – каже Сергій Караванець. – Хочемо дати шанс таким людям проявити себе і віднайти своє першочергове покликання.

Зі слів режисера, вуличні мюзикли є надзвичайно популярними в Америці, проте, на жаль, в Україні цей вид мистецтва поки що не розкритий.