У Галицькому районі триває підготовка до осінньо-зимового періоду

27 вересня 2017 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулося засідання районного оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Повідомляє сайт ГАЛИЧ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

На засіданні були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та житлово-комунальних господарств району.

Перший заступник зазначив, що питання підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю та координації дій.

Наприкінці засідання Сергій Олександрович дав присутнім ряд доручень та рекомендацій стосовно виконання подальших робіт із підготовки до опалювального сезону.

Він закликав учасників наради активізувати зусилля щодо проведення ремонтних і підготовчих робіт на всіх об’єктах життєзабезпечення населення району та своєчасно інформувати членів штабу про проблеми та питання, що виникають в ході підготовки до осінньо-зимового періоду, для їх успішного вирішення.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец