У Галицькому районі відзначили 70-ту річницю депортації етнічних українців з території Польщі

У неділю в м. Галичі відбулися поминальні заходи з нагоди відзначення у районі 70-ї річниці депортації етнічних українців з території Польщі. На Привокзальній площі біля пам’ятного знаку зібралися нащадки тих, хто пережив страшні часи примусового виселення, представники влади, духовенства та жителі міста.

Про це пише сайт  ГАЛИЧ СЬОГОДНІ.

Священики різних конфесій відслужили панахиду за жертвами депортації етнічних українців з території Польщі. До пам’ятного знаку було покладено свічки та квіти.

У своїх виступах голова райдержадміністрації Микола Попович, голова районного товариства «Лемківщина» Олег Бродович закликали присутніх лемків зберегти пам’ять про ті трагічні часи і любов до своїх споконвічних традицій, передавати дітям та онукам батьківські заповіти.

Галицька земля дала притулок для багатьох родин лемків, які оселилися в селах Маріямпіль, Кукільники, Старий Мартинів, Більшівці, Хоростків, Залуква, Дем’янів, Різдв’яне, Задністрянське, Медуха, містах Бурштин і Галич. Творчі колективи лемківських громад району та аматорські колективи РНД подарували присутнім віночок автентичних лемківських пісень, як спогад про рідний отчий край.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Джерело:  ГАЛИЧ СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Медведь забрался в дом и “сыграл” на пианино (ВИДЕО)
Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)