У Калуші дівчину обікрав колишній хлопець

До Калуського відділу поліції звернулась 22-річна місцева мешканка із заявою про викрадення її банківської картки, з якої відтак пропало біля 5000 гривень, повідомляє сайт Калуш сьогодні з посиланням на відділ комунікації поліції в Івано-Франківській області.

У розмові з правоохоронцями потерпіла розповіла, що картка пропала ще в серпні. При перевірці з’ясувалося, що 24-річний чоловік, який проживав з потерпілою одного з вечорів, коли заявниці не було вдома, забрав її картку, самостійно зняв кошти і без відома дівчини їх витратив. Такі дії є кримінально-карними тож стосовно хлопця розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Згідно санкції статті зловмисника можуть покарати штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.