У Коломиї розпочали працю над створенням цікавого веб-ресурсу

У Коломиї розпочали працю над створенням веб-ресурсу із базою даних про громадську власність та туристичні атракції і об’єкти. Це створить додаткові можливості для представників бізнесу та жителів міста отримати потрібну публічну інформацію без подання інформаційних запитів.

Повідомляє сайт КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Коломийської міської ради.

Сьогодні у кабінеті заступника міського голови Олега Дячука відбулося розширене експертне засідання. Представники ГО «Асоціація економічного розвитку Коломийщини» Віталій Вандич, Віталій Галайчук та Руслан Вістовський, працівники відділів міської ради, які відповідатимуть за розміщення на сайті докладної інформації, радилися, як зробити цей ресурс якнайпростішим у користуванні.

Кожна громадська будівля Коломиї на карті буде мати посилання на корисні деталі: про розміщені в ній організації та їхні послуги, про наявність вільних місць для оренди, вартість орендної плати, історію створення та багато іншого. За один клік таку ж необхідну інформацію можна буде отримати про земельні ділянки та туристичні принади міста, про цілодобові аптеки, про готелі, парки, сквери, ресторани, дитячі майданчи та інше, що необхідно знати людям, які приїжджають у Коломию вперше.

Нагадаємо, створення веб-ресурсу відбувається у рамках спільного проекту АЕРК та Колмийської міської ради за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Над створенням веб-сайту працюватимуть рік. Одним із заходів проекту буде конкурс-квест із пошуку нових туристичних об’єктів міста. Також заплановано видати посібник для громади, в якому буде інформація, як користуватися сайтом.

Джерело: КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)