У Косові стартував безкоштовний навчальний онлайн-курс

25 вересня стартував безкоштовний навчальний онлайн-курс «Децентралізація в Україні — теорія та практика»

Повідомляє сайт КОСІВ СЬОГОДНІ з посиланням на районну раду.

До уваги депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування та усіх зацікавлених жителів Косівщини!

На платформі Prometheus триває реєстрація на безкоштовний онлайн-курс з актуальних питань про суть реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, який розпочнеться 25 вересня 2017 року.

Курс розрахований на управлінців органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, місцевих активістів та політично активних людей, які планують здійснювати політичну кар‘єру – балотуватись на виборах до місцевих рад чи на посади голів територіальних громад, а також на людей, які в державній владі, установах, громадських організаціях, проектах міжнародної технічної допомоги працюють для впровадження реформи, на правників, політологів, на журналістів, які готують або збираються готувати матеріали про децентралізацію, та на широке коло слухачів.

Можливість реєстрації та всі деталі за посиланням – https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+DC101+2017_T4/about

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец