У Надвірній продовжуються роботи по відновленню дорожньої інфраструктури

На даний час в місті Надвірна продовжуються роботи по відновленню дорожньої інфраструктури. Крім облаштування прибудинкових територій, активно здійснюється капітальний та поточний ремонт вулиць комунальної форми власності, передбачених Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік.

Повідомляє сайт НАДВІРНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Надвірнянської міської ради.

Так, нещодавно завершились роботи по відновленню дорожнього полотна частини вулиці Марійки Підгірянки. Дана вулиця комунальної форми власності перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. Вул.Марійки Підгірянки є стратегічно важливою, адже веде до міського озера та зони відпочинку ім.Н.Яремчука. Асфальтне покриття на частині даної вулиці було практично відсутнє. З метою створення належних умов для мешканців міста було вирішено включити ремонт даної вулиці в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік.

Дорожнє покриття вищевказаної вулиці відновлено за допомогою бруківки, так, як вона володіє якіснішими експлуатаційними характеристиками та надає кращого естетичного вигляду, ніж асфальт.

Варто зазначити, що в 2016-2017 рр. здійснено капітальний ремонт (мощення бруківкою)  вул.Лепкого, яка межує з вул.М.Підгірянки. Крім того, в минулому році проведено будівництво тротуару по вул.Княгині Ольги, яка є також стратегічно важливою, так як в даному районі відбувається інтенсивних рух пішоходів до міської зони відпочинку.

Джерело: НАДВІРНА СЬОГОДНІ 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми