У Надвірній проведуть капітальний ремонт вулиці Лепкого

На даний час в місті Надвірна кипить робота по ремонту об’єктів дорожньої інфраструктури.  Крім облаштування прибудинкових територій, активно здійснюється капітальний та поточний ремонт вулиць комунальної форми власності. Так, нещодавно завершились роботи по проведенню третього і останнього етапу оновлення дорожнього полотна вулиці Лепкого.

Дана вулиця комунальної форми власності і перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. Раніше вулиця Лепкого знаходилась в непридатному для проїзду стані, що завдавало великих незручностей для мешканців даної та прилеглих вулиць. В 2015 році силами КП «Надвірнаводоканал» здійснено будівництво водогону, внаслідок чого відсоток руйнацій асфальтного покриття ще збільшився. Тому ще в 2016 році дана вулиця була включена в План соціально-економічного розвитку міста для проведення капітального ремонту дорожнього полотна. Оскільки тут великий об’єм робіт, який потребував значного фінансування, вирішено провести поетапне відновлення вулиці. Протягом 3-х років 2016-2018 рр. було повністю проведено капітальний ремонт дорожнього полотна даної вулиці у вигляді мощення бруківки.

Нагадаємо, що в 2017-2018 рр. було здійснено також капітальний ремонт частини вул.М.Підгірянки, яка межує з вул.Лепкого та веде до міської зони відпочинку ім.Н.Яремчука.