У Рогатині буде введено в дію прогресивну СЕД від Soft Xpansion Ukraine

Нещодавно Soft Xpansion Ukraine уклала чергову угоду з розробки та впровадження системи електронного документообігу на базі власного програмного продукту SX-Government. Цього разу партнером компанії стала Рогатинська міська рада.

Повідомляє сайт РОГАТИН СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Рогатинської міської ради.
З автоматизацією всіх процесів управління в місцевих органах влади переваги отримують як держустанови (зручність організації процесів, ефективність виконання обов’язків співробітниками, економія часу й фінансів тощо), так і громадяни (швидкість, легкість і зручність процедури звернення до владних структур).
Система електронного документообігу SX-Government, розроблена Soft Xpansion Ukraine, спеціально адаптована для органів державної влади та місцевого самоврядування, адже в ній максимально враховано всю специфіку роботи держустанов. Вона об’єднує в собі класичний документообіг і основні функції менеджменту, забезпечує надійне, прозоре та контрольоване виконання автоматизованих процесів всіх основних типів документів, генерацію різних звітів, формування електронного архіву, кадровий документообіг тощо.
«Це наша чергова маленька перемога на шляху до європейських стандартів, — зазначив Едуард Продєдович, генеральний директор компанії Soft Xpansion Ukraine. — Ми щиро сподіваємося на успішне втілення запланованого, адже в такому разі розроблені нами передові програмні технології знову стануть у нагоді при забезпеченні ефективності місцевого самоврядування».
Головна особливість реалізації цього проекту Soft Xpansion Ukraine для Рогатинської міської ради полягає в тому, що система електронного документообігу впроваджується в рамках програми міжнародної технічної допомоги за фінансової підтримки Туреччини, країни з успішним досвідом європеїзації. Кошти на реалізацію проекту виділяє Турецьке агентство зі співробітництва та координації (ТІКА) — державна структура, відповідальна за надання Туреччиною технічної допомоги іншим країнам. ТІКА реалізує актуальні проекти та програми на території України з 1997 року, при цьому загальний бюджет турецьких коштів, вкладених у сталий розвиток України, склав 40 мільйонів доларів.
Цей тристоронній договір — чудовий приклад взаємної підтримки у світових масштабах і ефективної партнерської взаємодопомоги», — наголошує міський голова Рогатина Сергій Насалик.
Координатор програми ТІКА в Україні пан Хаджи Байрам Болат покладає великі надії на угоду: «Ми раді знову долучитися до соціально значимих проектів в Україні та сподіваємося на новий позитивний досвід співпраці з держустановою Рогатина й IT-компанією такого високого рівня, як Soft Xpansion Ukraine. Хотілося б, аби наше співробітництво стало новим етапом розвитку двосторонніх українсько-турецьких відносин».
Примітним є той факт, що давнє місто Рогатин — батьківщина Роксолани. Попри неоднозначність цієї постаті та постійні дискусії з цього приводу, факт залишається фактом: Лісовська Анастасія Гаврилівна, яка стала дружиною султана Османської імперії Сулеймана Пишного, — дочка священика з Рогатина, саме за її правління розпочався період, що його історики називають правлінням привілейованих жінок (так званий «жіночий султанат»).

Джерело:  РОГАТИН СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)