У Рожнятиві відбулася важлива нарада

Питання ремонту вулиці Січових стрільців селища Рожнятів , на сьогоднішній день, перебуває на першочерговому контролі у виконавчої влади району. Отож,голова райдержадміністрації Ірина Люклян у понеділокзібрала чергову робочу нараду з керівниками служб, на балансі яких є утримання комунікацій – газової, водної мереж та електрозв’язку. На що ж було зроблено акценти?

Повідомляє сайт РОЖНЯТІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Рожнятівської районної державної адміністрації.

Старший інженер Рожнятівської дільниціДолинського відділення ПАТ “Івано-Франківськгаз” Володимир Бігун поінформував: “Для заміни центральноїтруби маємо увесь матеріал. Але наростають проблеми щододворових вводів. Всі матеріали придбано у фірмі “ГазсервісСтаніслав”. Із 29 тис. грн., яківитрачено на матеріали, зібрано 19 тис. грн. Відповідно до термінів, цього тижня плануємозакінчити роботи біля магазину “Слов’янка”. Наступного вівторка міркуємо запуститигаз у новийгазопровід та закриватимемо  траншеї. До кінця наступного тижня маємо закінчити роботи по всій центральній трасі, тобто, прокласти центральний газопровід“.

Відтак присутні торкнулися теми ставлення людей до капітального ремонту дороги. Голова РДА зауважила, що у цій ситуації надзвичайно необхідні від людей терплячість до тимчасовихнезручностей та розуміння. Якісна дорога ж потрібна усім, і всі про це говорять. Влада дбає,щоб найперше віднайти кошти, а відтак і проводити ремонти доріг. “Якщо народний  депутат Анатолій Дирів посприяв у виділенні 10 млн. грн., то ми всі разом повинні і зможемо їх освоїти. Наголошу, не просто освоїти, а зробити все якісно, по-господарськи, на роки. Хочемо дороги – мусимо працювати спільно“, – підсумувала Ірина Люклян.

Джерело: РОЖНЯТІВ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)