У Снятині відбувся ярмарок вакансій

Снятинським  районним центром  зайнятості 20.07.2017 року в приміщенні будинку дитячо-юнацької творчості  було проведено Ярмарок вакансій з метою задоволення потреб роботодавців у підборі працівників для заповнення вільних вакантних місць.

 Повідомляє сайт СНЯТИН СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Снятинської РДА.

 У заході взяли участь директор Снятинського РЦЗ Марія Ярош,  начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Гелюта,  провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Надія Гоян,  роботодавці ПП “Аронія”, ТОВ АПФ “Родник Плюс”, ТзОВ “Птахофабрика Снятинська Нова”, КП “Покуття-Комунальник, ПФ “Ярослав і К”, Філія Снятинський райавтодор, ПП “ПВБК”Будагропроект”,ТзОВ“АВТО-ДРАЙВ-ПЛЮС”.

 Роботодавці запрошували для офіційного працевлаштування на вакансії: бухгалтера, обліковця, інструктора з навчання практичної їзди, механіка, електромонтера, тракториста,  птахівників,  оброблювачів птиці,  підсобних робітників.

 Роботодавці під час заходу презентували своє виробництво та робочі місця. Інформували безробітних громадян про режим роботи, професійний склад робітників та соціальну інфраструктуру.

 Присутні безробітні мали можливість  особисто отримати відповіді на свої запитання щодо умов та оплати праці. В результаті проведеного заходу 3 особи знайшли роботу.

 Заключним  етапом ярмарку вакансій було підведення підсумків його проведення, де присутні відзначили важливість таких заходів для оперативного забезпечення задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах.

Джерело: СНЯТИН СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)