У Тлумачі відкрили Центр первинної медико-санітарної допомоги

У п’ятницю, 27 жовтня, у місті Тлумач відкрили центр первинної медико-санітарної допомоги. Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, депутати обласної ради, громада Тлумача.

Повідомляє сайт ТЛУМАЧ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

«У рамках проведення децентралізації та реформування медичної галузі в державі робиться акцент на розвиток галузі у сільській місцевості та в об’єднаних територіальних громадах, – наголосив Олег Гончарук. – У найближчий час розпочнеться спорудження сільських амбулаторій, які будуватимуться за кошти, вкрадені Януковичем, і повернені до державного бюджету у поточному році».

За словами очільника Прикарпаття, основним викликом сьогодення є незабезпеченість коштами на виплату заробітної плати працівникам медичної сфери.

«Розуміючи всю складність ситуації, ми розпочали роботу задля вирішення проблеми ще на початку року, – зазначив голова ОДА. – Звичайно, є певні зрушення, ми очікуємо чергової субвенції із державного бюджету, але загалом проблема залишається дуже гострою. Заборгованість у Тлумацькому районі уже більше місяця, але я переконаний, що до кінця року зарплата лікарям буде виплачена у повному обсязі».

Довідково:

ЦПМД являє собою лікувально-профілактичну установу в склад якої входять:

Адміністративно-господарськаслужба;
Відділення сімейної медицини;
Бортниківська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
Фельдшерсько-акушерські пункти сіл: Братишів, Остриня, Загір’я, Вікняни, Тарасівка, Пужники, Прибилів, Гринівці, Колінці, Надорожна, Королівка.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)