Україна домовляється з Польщею про скорочення “чорних списків”

Українська сторона ініціювала питання оптимізації списків.

Повідомляє сайт  ФРАНИК NEWS з посиланням на korrespondent.net.

Україна веде переговори з Польщею щодо питання скорочення так званих “чорних списків”. Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

“Українська сторона ініціювала питання оптимізації так званих “чорних списків”, запропонувавши їх істотно скоротити. Повністю ми не можемо їх скасувати, адже в цих списках є певні громадяни Польщі, які, наприклад, воювали на боці бойовиків на Донбасі чи нелегально відвідували територію окупованого Криму і, звичайно ж, заборона на їх в’їзд в Україну збережеться”, – зазначив Єлісєєв.

У той же час, на його думку, істориків, представників академічних і наукових кіл не потрібно суворо карати за висловлення своїх поглядів щодо історичного минулого.

“Тому ми будемо робити все для того, щоб ці списки скоротити. І я хочу відзначити, що польська сторона позитивно це сприйняла, і на сьогодні триває переговорний процес на різних рівнях. Україна прагне мати хороші відносини з Польщею, адже у нас багато спільних викликів, які ми повинні спільно долати”, – додав Єлісєєв.

Нагадаємо, 18 листопада польська влада офіційно заявила про початок дії так званого “чорного списку” для українців, підтвердивши заборону на в’їзд у країну секретарю Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, пам’яті учасників жертв війни та політичних репресій Святославу Шеремету.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)